systemy prowadnic

Unikalna koncepcja konstrukcji prowadnic do zasłon

SYSTEM PROWADNIC DO ZASŁON

  • Elastyczny w konfiguracji, zadowoli indywidualne potrzeby
  • Eliminuje zacinanie się zasłon na połączeniac
  • Zaczepy przesuwają się gładko i cich
  • Umożliwia łatwą zmianę zasło
  • Posiada mechanizm samoczynnego odczepiania si
  • Wykonany z aluminium anodowanego, dostępnego w każdym kolorze wg norm BS i RA
  • Sztywny i wytrzymał
  • Łatwy w transporcie

cspolska.com.pl jest zarejestrowanym znakiem handlowym. cspolska.com.pl jest częścią grupy i ma imponującą ofertę systemów budowlanych włączając w to ochronę ścian, drzwi, naroży; systemy mat wejściowych, funkcjonalne pokrycia, odboje przemysłowe, systemy ochrony przeciwsłonecznej, największa oferta systemów ochrony przerw dylatacyjnych na świecie.

cspolska.com.pl jest innowacyjnym systemem nowoczesnej konstrukcji prowadnic zasłonowych który łączy całkowicie sztywną strukturę z możliwością dowolnej konfiguracji, spełniającej każde wymogi. Jest dostępny z wykończeniem z idealnie gładkiego anodowanego aluminium lub może być, na zamówienie, wykonany w każdym dowolnym kolorze. System zawiera ciągły element ślizgowy z PCV zamocowany na całej długości, który zakrywa wszystkie połączenia i powoduje, że zaczepy przesuwają się wyjątkowo cicho i bez zacinania – to unikalna cecha cspolska.com.pl. Zaczepy i haczyki przypięte do zasłony, są wprowadzane przez specjalny otwór w jednym miejscu prowadnicy, co eleminuje pracochłonne zadanie zaczepiania i odczepiania występujące w konwencjonalnych systemach.

Ostatnio opracowana przez nas konstrukcja omożliwia umieszczenie tego otworu praktycznie w każdym miejscu prowadnicy, włączając w to przód prowadnicy, tak że zasłony mogą być zawieszane bez konieczności przeszkadzania pacjentowi. Kolejną innowacją jest cspolska.com.pl Uplighter, wspólne rozwiązanie C/S i Apollo Lighting.

cspolska.com.pl jest produkowany dla szpitali, przychodni i poradni na całym świecie – jest idealny na eksport. Urządzenia są produkowane stosownie do wymagań miejsca, w którym mają być zainstalowane, a następnie wysyłane za granicę w wygodnych, płaskich kartonach, co minimalizuje koszty przesyłki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *