O nas

Strona cspolska.com.pl istnieje na polskim rynku od ponad 18 lat. Na naszym portalu piszemy artykuły związane z systemami  zabezpieczenia ścian, drzwi i narożników, profili dylatacyjnych, wycieraczek systemowych,  osłon przeciwsłonecznych, podwieszanych parawanów oraz antybakteryjnych i niebywale trwałych farb.

Ochrona przeciwsłoneczna

Zewnętrzny system zabezpieczenia przed słońcem – kontrola naświetlania i ciepła, ekran antywzorkowy i anywłamaniowy

Odboje przemysłowe

System zabezpieczeń kątowych i osłon przeciwuderzeniowych z gumy elastomerowej skutecznie chroniący naroża murów i słupów przed uszkodzeniami.

Osłony przerw dylatacyjnych

cspolska dysponuje największą na świecie ofertą listew dylatacyjnych .Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości aluminium oraz różnych odmian elastomerów uzyskano wysoką odporność mechaniczną oraz trwałość produktów.

Ochrona ścian i naroży

Profesjonalny system pokryć ochronnych ścian, narożników, drzwi i oscieżnic oraz poręczy łączących w sobie zalety estetycznego wykończenia każdego wnętrza, jak i trwałej oraz skutecznej ochrony orzed zabrudzeniami i uderzeniami.

Funkcjonalne pokrycia

Seria powłok malarskich o przedłużonej trwałości i niezwykłych walorach estetycznych produkowana i stosowana przez cspolska. Powłoki te, dzięki swojej uniwersalności mogą być z powodzeniem stosowane do wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Prowadnice do zasłon

Innowacyjny system konstrukcji prowadnic zasłonowych. Wyjątkową cechą tego systemu jest ciche i płynne przesuwanie się zasłon.

Maty wejściowe

Elegancki i ekskluzywny system mat wejściowych wykonanych z profili aluminiowych z wkładami krzemowymi, winylowymi i dywanowymi w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Możliwość umieszczania na macie znaku firmowego.